fresh change


W końcu tu jesteś, w końcu ja tu jestem!
A więc.. witaj, pragnę cię powitać na świeżutkiej stronie Silent Habits! Poprzednio prowadziłam tutaj bloga "Feel good with yourself", jeżeli jesteś stałym czytelnikiem, z pewnością pamiętasz i teraz możesz być lekko skołowany całą sprawą. 

Zacznijmy od tego, że przeszłam na własną domenę - jest krócej, lepiej i na pewno profesjonalniej. Co do zmiany nazwy - kierowałam się przede wszystkim stworzeniem tak jakby marki? Czegoś co można z łatwością zapamiętać, co nie jest już wykorzystane, co będzie się kojarzyć z tą stroną

Podeszłam trochę poważniej do tematyki na jakiej chcę się tu skupić. Cała ta strona to czysty lifestyle, ale to nie znaczy, że będę pisać o wszystkim i o niczym. Tak jak będą pojawiać się posty z większą przewagą zdjęć, tak kolejne z większą dawką treści. Chcę, by ta strona inspirowała, ale jednocześnie zapewniała pewną dawkę refleksji i cennych rad. 
Dlaczego taka zmiana?
Bo zmiany są dobre, a przede wszystkim potrzebne. Po prostu czułam, że blogowanie jako tako mi nie wystarcza i chcę podnieść trochę poziom, chcę zmienić trochę kierunek, a przede wszystkim chcę zacząć coś świeżego!

Teraz jestem na prawdę szczęśliwa i podekscytowana, pełna energii i nowej, świeżej motywacji do tego co kocham robić. Cały czas się zmieniam i chcę widzieć owoce tych zmian poprzez chociażby realizowanie tego co chcę w danym momencie.

A więc tak, by zagłębić się trochę w tematyce, dowiedzieć się dla kogo piszę i co tu znajdziesz, a także przybliżyć się do mojej osoby - zapraszam cię do zakładki ABOUT, tam wszystko wyjaśniłam, więc nie widzę sensu w przepisywaniu tego tutaj.

Jeżeli masz do mnie pytanie lub chcesz się po prostu skontaktować, pisz na mój email: claudias@onet.pl, wpisując w tytule "silenthabits". Poza tym, możesz znaleźc mnie tutaj:

7 komentarzy

 1. zgadzam się, zmiany są dobre ! :)
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz pieknego bloga, zycze powodzenia w nowych zmianach :)

  Ps. nowa nazwa mi sie spodobala bardziej niz ta stara

  http://comocarmen.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super!!! Dobrze, że się rozwijasz<3

  OdpowiedzUsuń
 4. Stworzyłaś piękne miejsce w sieci, widać że wkładasz w to serce :D. Oby tak dalej <3!
  Na pewno będę tu często wpadać :)
  Pozdrawiam,
  Pink Chocolate

  OdpowiedzUsuń

© Silent Habits. Design by Fearne.